محمدجمال سحرخیز
نام پدر: احمد

گرایش سیاسی :


در لیست :


 کد نامزد :
 شعار انتخاباتی :
 نظر : 0
 تعداد رای : 0
سوابق اجرایی :
 • جهت اطلاع از سوابق، برنامه ها، زندگی نامه و فعالیت های دکتر محمد جمال سحرخیز به سایت رسمی ایشان به آدرس زیر مراجعه نمایید
 • www.saharkhizdr.ir
سوابق تحصیلی :
 • همزمان با اوج گیری نهضت شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل عظیم الشان (ره) در دی ماه سال 1357 کودکی پا به عرصه هستی گشود که نامش را محمد جمال نهادند. او در خانواده ای مذهبی و متدین متولد شد. پدرش مرحوم احمد سحرخیز کارمند بهداری شهرستان نیریز بود و بضاعت مالی اندکی داشت، همین امر باعث شد تا وی از همان دوران کودکی برای کمک به اقتصاد خانواده و تامین مخارج، پدر را یاری نمایند.
 • ایشان تحصیلات ابتدایی را در دبستان آیت الله سعیدی و مقطع راهنمایی را در مدرسه سید مصطفی خمینی (ره) نیریز سپری نمودند و سپس برای ادامه تحصیل راهی هنرستان کشاورزی شهید مطهری شیراز شدند. سرانجام در سال 1375 با کسب رتبه اول به دریافت مدرک دیپلم نائل گردیدند. پس از آن و در سال 1377 موفق به تكميل دوره كارداني تكنولوژي توليدات گياهي با احراز رتبه اول از دانشگاه دولتی کرمان شدند. بلافاصله در مقطع كارشناسي رشته مهندسي توليدات گياهي (گرايش باغباني) در دانشگاه تهران پذيرفته شدند و در سال 1379 با احراز رتبه اول و به عنوان دانش آموخته ممتاز از آن دانشگاه فارغ التحصيل گرديدند.
 • سپس در آزمون كارشناسي ارشد پذيرفته و از مهر 1379 تا شهريور 1381 اين دوره را در دانشگاه تربيت مدرس تهران با موفقيت به اتمام رسانيدند. دکتر سحرخیز بلافاصله با رتبه 2 در مقطع دكتراي تخصصي (Ph.D.)دانشگاه تربيت مدرس پذيرفته شد و دانشگاه شيراز نيز پس از بررسي سوابق علمي- پژوهشي و ارائه سمينار، وی را به مدت 4 سال بورسيه نمود. قبل از اتمام دوره دكتري به مدت 6 ماه نيز با حمايت وزارت علوم تحقيقات و فناوري به منظور انجام مطالعات تحقيقاتي تکمیلی به كشور استراليا و دانشگاه UTAS سفرکرد و سرانجام در بهمن ماه 1385 از رساله دكتراي خويش با تخصص کشاورزی، توليد و فرآوري گياهان دارويي دفاع نمود و رشته تولید و فرآوری گیاهان دارویی را در دانشگاه شیراز تأسیس نمودند.
 • وعده های انتخاباتی:
  دکتر سحرخیز فردی ولایی، متدین، صادق، کوشا، با پشتکار بالا، عملگرا و مصمم هستند. ایشان با توجه به این که در این مرحله از زندگی خویش دارای کوله باری از علم و تجربه می باشند، در پرتو نگاه خوش بینانه به آینده و با همراهی و مشارکت مردمی، با اعتقاد به اصل " ما می توانیم" در مسابقه خدمت رسانی حاضر شده و عزت و پیشرفت کشور را در همه عرصه ها با مدیریت جهادی دنبال خواهد نمود.
  ارتباط با کاندیدا :

  شماره تماس :

  آدرس ستاد انتخاباتی : www.saharkhizdr.ir

  شبکه اجتماعی ستاد انتخاباتی :

  پویش#صادقانه

  کاندیدای محترم لطفا پاسخ سوالات زیر را به شماره 09372525981 از طریق پیامرسان واتس اپ ارسال نمائید.

  پاسخ به سوالات پایگاه خبری تحلیلی شیرازه:

  1. بیوگرافی، تحصیلات و گرایش سیاسی خود را بیان کنید؟

  2. هدف از کاندیداتوری شما در مجلس چیست؟

  3. فکر می کنید در کدام کمیسیون مجلس فعال شوید؟

  4. هزینه انتخاباتی شما چقدر است و از کجا تامین می شود؟

  5. مهمترین آسیب اجتماعی حوزه ی انتخابیه خود را چه می دانید؟ برنامه شما برای مقابله با این آسیب چیست؟

  6. اولویت پیشرفت حوزه انتخابیه خود را چه می دانید؟ برنامه شما برای آن چیست؟

  7. نقاط قوت و ضعف دولت فعلی را چه می دانید؟ 8. نقاط قوت و ضعف مجلس فعلی را چه می دانید؟

  9. راه حل برون رفت از وضعیت فعلی اقتصادی را چه می دانید؟

  10. دیدگاه شما نسبت به طرح شفافیت آراء چیست؟ آن را قبول دارید؟

  توضیحات دیگر

  فایل های پیوستی:

  برای رای گیری آنلاین و رای دادن به این کاندیدا میتوانید از فرم زیر استفاده نمایید..


  تعداد آرا : 0 مورد
  چنانچه این کاندیدا را می شناسید یا به هر دلیلی علاقه مند به ثبت نظر در مورد ایشان هستید می توانید نظر خود را ثبت نمایید .

  نـظرات ثبت شده تا کنون : 0 مورد