رضا حقانی نیا
نام پدر: باران

گرایش سیاسی :


در لیست :


 کد نامزد :
 شعار انتخاباتی :
 نظر : 0
 تعداد رای : 0
سوابق اجرایی :
 • رئیس ثبت اسنادواملاک شهرستان خرامه
 • رئیس ثبت اسناد و املاک شهرستان خفر
 • معاون ثبت اسناد و املاک شهرستان کوار
 • مدرس دانشگاه پیام نور مرکز کوار
 • مسئول امر به معروف و نهی از منکر حوزه مقاومت⁦بسیج امام حسین (ع) شهرستان کوار به مدت ۳ سال از سال۱۳۸۷ لغایت ۱۳۹۰
 • عضو بسیج کادر حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) شهرستان کوار
 • عضو هیأت قانون تعیین تکلیف اراضی و ساختمان های فاقد سند رسمی
 • ⁦عضو هیأت قانون الحاق موادی به قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن
 • ⁦کاندیدای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر کوار
 • کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کوار،سروستان،خرامه
سوابق تحصیلی :
 • فوق لیسانس مدیریت منابع انسانی
 • لیسانس مدیریت دولتی
 • لیسانس حقوق
 • وعده های انتخاباتی:
  انگیزه و اهداف
  ☑با توجه به منویّات مقام عظمای ولایت و لبیک به فرمان حضور جوانان در عرصه های سیاسی و تصمیم گیری و با استعانت از خداوند تبارک و تعالی در ابتدای مسیر گام دوم انقلاب پا به عرصه ی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گذاشته ام.
  ☑افتخار اینجانب این است که از یک خانواده کارگری و قشر محروم و مستضعف جامعه به پا خواسته ام و محصول رانت ژن های به اصطلاح خوب و برتر نیستم.
  ☑مجلس منفعل و ناکارآمد و صرفا تعیین شده از عنصرها و اعضاء یقه سفید، ژن های برتر و آقا زاده ها؛ ایجاد زد و بندهای سیاسی ، رانت خواری و دور شدن مجلس از وظایف ذاتی خود (قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون ) را در پی خواهد داشت.
  ☑مجلس در قالب دولت (نمایندگان دولت ها در مجلس) که با هزینه و وقت صاحب منصبان دولتی انتخاب شود ،جز تحقیر ملت و دست بوسی وزیر و رئیس جمهور و ... را در بر نخواهد داشت و اصل تفکیک قوا را زیر سوال خواهد برد و نوکران مردم در خانه ملت به چاپلوسان زالو صفتی تبدیل خواهند شد که بجای خدمت و محرومیت زدایی مشغول ایجاد رانت و تولید حائل های نفوذناپذیر قدرت خواهد نمود که خود را بجای خادم ملت ،صاحب ملت بخواند.
  ☑مقابله با رانت خواری و عدم قرار گرفتن در دور بده – بستان های سیاسی و جناحی و حزبی در جهت حمایت از اقشار مختلف مردم نهضت و رسالت من خواهد بود.
  ☑اگر تاکنون اقشار ضعیف و مستضعف جامعه (یقه سیاه ها و یقه آبی ها ) باعث طلایی و نقره ای شدن یقه سفیدان شده اند، در مجلس آینده یقه سفیدان بایستی تمام پتانسیل خود را جهت نجات آنان به کار ببندند.... نه اینکه آن ها قربانی و یقه نارنجی اختلاس و رانتشان گردند.
  ☑تدوین قانون جامع جمهوری اسلامی ایران بجای ایجاد جنگلی از قوانین و مقررات در مجلس آینده بایستی مدّنظر قرار گیرد.
  ☑قوانین بایستی با دیده شدن مشکلات آحاد مردم و از پایین به بالا با نظارت کانون های دانشجویی و علمی بسته شود تا اینکه قانونی جهت ایجاد رانت جهت عده ای خاص گردد.
  ☑حفظ و صیانت از کانون خانواده بجای انفعال در جهت گسست خانواده ها و افزایش رو به رشد طلاق نیازمند حقوقدانانی دلسوز و دردمند می باشد.
  ⁦☑⁩مسأله زمین خواری و مستند کردن املاک و اراضی دولتی نیازمند ابزار نظارتی قوی مجلس می باشد که تاکنون آن طور که باید و شاید به آن توجه نشده است.
  ☑هم افزایی توان تمامی کارخانجات و ابزارهای تولید و ایجاد شرکت های سهامی عام موجب پیشگیری از پراکندگی و ناکارآمدی بخش تولید می باشد.
  ☑زیر ساخت شهرها به روز و مدرن نخواهد نشد مگر با تغییر تدریجی حوزه جغرافیایی آنان با ایجاد جزیره های شهرک سازی با تمام امکانات رفاهی و زیرساختی و کوچ تدریجی شهرهای با بافت فرسوده.
  ارتباط با کاندیدا :

  شماره تماس :

  آدرس ستاد انتخاباتی :

  شبکه اجتماعی ستاد انتخاباتی :

  پویش#صادقانه

  کاندیدای محترم لطفا پاسخ سوالات زیر را به شماره 09372525981 از طریق پیامرسان واتس اپ ارسال نمائید.

  پاسخ به سوالات پایگاه خبری تحلیلی شیرازه:

  هدف از کاندیداتوری شما در مجلس چیست؟!

  مطرح نمودن بحث ژن های خوب و برتر از سوی عده ای از مسئولان تراز اول کشور باعث رنجش خاطر آحاد مردم کشورم گردید، متاسفانه انقلاب ما که با خون هزاران شهید و ایثارگر علی الخصوص از طبقه مستضعف جامعه به ثمر نشست، توسط صاحبان قدرت و ثروت اداره می گردد و با کبر و غرور بر مردم مستضعف حکومت می‌ کنند، که این باعث فاصله گرفتن از آرمان های اصلی انقلاب شده و خواهد شد، اینجانب با افتخار می گویم که محصول ژن دست های پینه بسته پدرم هستم و بغض فروخورده مستضعفین خواهم بود در انجام رسالت اصلی انقلاب، این حق مردم هست که نمایندگانی در سطح قشر مستضعف و کارگری جامعه داشته باشد. 

  فکر میکنید در کمیسیون مجلس فعال شوید؟!

  قطعا تلاش خواهم کرد در کمیسیون های مختلف مجلس با قدرت چانه زنی بالا حضور مستمر و پیگیر جهت‌ احقاق حق گروه های مختلف جامعه داشته باشم. 

  هزینه انتخاباتی شما چقدر است و از کجا تامین میشود؟!
  کمتر از ده میلیون تومان که توسط سرمایه و دارایی اصلی خودم خانواده( علی الخصوص پدر گرامی) تأمین می گردد. 

  مهمترین آسیب اجتماعی حوزه ی انتخابیه خود را چه میدانید؟!
  عدم توجه و تمرکز جهت مشکلات زیرساختی و اجتماعی حواشی حوزه انتخابیه، افزايش رو به رشد نرخ طلاق و گسست نهاد خانواده، افزایش نرخ بیکاری عدم توجه به اقشار مستضعف جامعه در راستای مطالبات به حق آن ها

  اولویت پیشرفت در حوزه انتخابی خود را چه می دانید؟! برنامه شما جهت آن چیست؟!

  تلاش در جهت حفظ و حمایت از نهاد خانواده و ارائه طرح‌هایی جهت کاهش نرخ طلاق، طرح هایی جهت ایجاد اشتغال پایدار، تمرکز بیشتر جهت تحقق عدالت اجتماعی علی الخصوص در حاشیه حوزه انتخابیه و... 

  نقاط قوت و ضعف دولت فعلی را چه می دانید؟!

  عدم پایبندی به اصل صداقت و اینکه سیاست با دروغ اشتباه گرفته شده است، اشرافی گری، ایجاد و تولید رانت جهت کانون های قدرت و ثروت و عدم توجه با طبقات آسیب پذیر و مستضعف جامعه 

  نقاط قوت و ضعف مجلس فعلی را چه می دانید؟!

  مجلس فعلی شعبه دوم دولت است و اصل تفکیک و استقلال قوا در مجلس دهم جایگاهی ندارد. 

  راه حل برون رفت از وضعیت فعلی اقتصادی را چه می دانید؟!

  تکیه بر پتانسیل های درونی کشور، ارائه طرح هایی جهت استفاده و بکارگیری سرمایه یقه سفیدان جهت نجات یقه سیاهان و یقه آبی های جامعه با افزایش سرعت گردش پول

  دیدگاه شما نسبت به طرح شفافیت آراء چیست؟!

  طرح شفافیت آراء موضوعی است که در چند سال اخیر  مطرح و موافقین و مخالفینی دارد، حسن آن این است که نمایندگان با مطالعه عمیق و بررسی های همه جانبه و استفاده از کانون ها�

  توضیحات دیگر

  فایل های پیوستی:

  برای رای گیری آنلاین و رای دادن به این کاندیدا میتوانید از فرم زیر استفاده نمایید..


  تعداد آرا : 0 مورد
  چنانچه این کاندیدا را می شناسید یا به هر دلیلی علاقه مند به ثبت نظر در مورد ایشان هستید می توانید نظر خود را ثبت نمایید .

  نـظرات ثبت شده تا کنون : 0 مورد